Kvalita našich paruk

Nabízíme výhradně paruky z umělého vlákna!

Proč? Na tuto otázku jsme odpověděli v tomto článku. Každá naše paruka, která je prezentována na tomto webu je tedy vyrobena z umělého vlasového vlákna. Umělá vlasová vlákna se vyráběji tak, aby skvěle simulovaly lidský vlas a toto zaručuje dámám především vyšší sebevědomí, neboť si mohou být 100% jisty, že je paruka perfektní - vypadá přesně jako pravý účes.

Jaké je umělé vlákno, které se na výrobu paruk používá?

V drtivé většině případů se jako umělé vlákno používá Nylon, Polyamid, Ethylen, Akryl, Vinyl a jejich deriváty. Dále pak směsi těchto vláken, z nichž nejznámější je Kanekalon. Kanekalon - lehčí a měkčí vlasy, vlákno se používa na celém světě pro syntetické paruky a skládá se z typu syntetických vláken známého jako modakrylová (modacrylic) vlákna. Tato vlákna jsou upravena akrylová vlákna, která vznikají z akrylonitrilu a vinylchloridu. Kanekalon je v současnosti více obchodní tah (trik) neboť je to hezky pojmenovaná směs umělých vláken, ze kterých je tak či tak vyrobena téměř každá umělá paruka.

Nabízíme 3 typy paruk.

1) základní paruky na běžné denní nošení - paruky Dream Wigs - zde se jedná o směs umělých vláken, které jsou podobné svým složením již zmíněnému Kanekalonu, ovšem nejsou vyrobeny přímo z této směsi - proto u těchto paruk uvádíme informace o tom, že jsou vyrobeny z umělého vlákna s převahou Kenakelonu, nebo že materiál je této směsi pouze podobný.

Hlavním přínosem těchto paruk jsou jednak pěkné designy a střihy, dobrá kvalita - což podkládáme 3 letou zárukou.

Nejdůležitější argument pro koupi těchto paruk je ovšem jejich výborná cena! Ceny těchto základních paruk pro běžné nošení se pohybují okolo 1000 Kč.

 

2) Kvalitní paruky Arno na běžné denní nošení z materiálu Xheat fibre

Paruky Arno jsou vyrobeny z materiálu Xheat fibre nejlepší kvality. Xheat fibre - nový materiál, který se používá u většiny kvalitních paruk a je kombinací parametrů kvality, vzhledu, životnosti a ceny. Existuje několik druhů a kvalit Xheat fibre. Naše paruky jsou vyráběny z nejvyšší třídy kvality Xheat fibre, která umožňuje tepelné úpravy kulmou, žehličkou i fénem až do teploty 150°C. Vlasové vlákno z Xheat fibre se dá velice dobře stylizovat. Vlas vypadá na pohled i působí na dotek stejně jako lidský vlas. Paruky se dají velice dobře prát a zaručují nejvyšší životnost. Na tyto paruky z Xheat fibre nabízíme záruku po dobu 5 let a to už je silný argument pro koupi!

Výhody těchto paruk:

 • mnoho barevných odstínů
 • možnost tepelné úpravy až do 150°C (fén, kulma)
 • věrný, přirozený vzhled vlasů
 • dlouhá životnost vlasových vláken
 • nízká cena.
 • záruka 5 let

 

3) Premiové paruky Nawomi na běžné denní nošení z materiálu - Kanekalon a Xheat fibre

Kanekalon - jedná se o japonský materiál, který se také vyrábí v několika třídách jakosti. Vlas vypadá na pohled stejně jako lidský vlas. Nevýhodou je ovšem jeho cena, která je cca 2-3x vyšší než u Xheat fibre. Také pozor na tepelnou úpravu Kanekalonu. Tento materiál se většinou dá upravovat pouze do teploty 80°C. Z tohoto důvodu se na kanekalonové pauky nesmí používat téměř žádné teplotní úpravy, jako fén, kulma, žehlička, praní v pračce apod. Po provedení průzkumu paruk nabízených v ČR jsme zjistili, že ani jedna paruka, která byla zkoumána a u které bylo uvedeno, že je vyrobena z Kanekalonu, z tohoto materiálu vyrobena nebyla. Paruky, které byly prezentovány jako kanekalonové jsme si z několika obchodů objednali - všechny byly vyrobeny zXheat fibre. Ve většině případů prodejci spoléhají na neznalost materiálu zákazníkem a také pravděpodobně sami neví, jak Kanekalon vypadá a hlavně, jaké má vlastnosti. Pokud někdo prezentuje paruky jako kanekalonové a píše u nich, že se dají tepelně upravovat do 150-200°C, tak je 100% jasné, že se o Kanekalonjednat nemůže.

 

A proč si vlastně paruku pořídit?

 1. zvýšení sebevědomí
 2. bez rizika / následků
 3. vidíte okamžitou změnu
 4. mladší vzhled
 5. větší zájem mužů
 6. paruky šetří čas
 7. úspěch u zaměstnavatele 
 8. ušetření za kadeřníka
 9. dítě vás veme na párty :)
 10. erotické obohacení

 

 

zdroj informací: http://paruka.eu